סליקה לחנות באינטרנט – לרכוש בראש שקט!

מהרגע בו עלתה לאוויר החנות האינטרנטית שלכם, פועמת בליבכם משאלה: שהחנות תצליח ושתיהנו מכמה שיותר הזמנות, הכנסות ולקוחות מרוצים. אז מהי נוסחת ההצלחה? חווית גלישה טובה, מוצרים מצוינים, שירות אדיב וכן – גם פתרון סליקה לחנות באינטרנט!

מהרגע בו עלתה לאוויר החנות האינטרנטית שלכם, פועמת בליבכם משאלה: שהחנות תצליח ושתיהנו מכמה שיותר הזמנות, הכנסות ולקוחות מרוצים. אז מהי נוסחת ההצלחה? חווית גלישה טובה, מוצרים מצוינים, שירות אדיב וכן – גם פתרון סליקה לחנות באינטרנט!

למרות שכעת אתם בצד של המוכרים, שימו את עצמכם תמיד בנעליו של הלקוח: מה יתרום לחוויה שלו, מה יגרום לו לקנות ומעל לכל – מה עלול לגרום לו לצאת מהאתר ולעבור לחנות מתחרה. ככל שתבססו תנאי רכישה נוחים, זמינים, גמישים ופשוטים, כך הסיכוי שלכם למכור – עולה.

אנחנו ב"קרדיט 2000" מאפשרים לכם להתקדם עם פתרון איכותי של סליקה לחנות באינטרנט! שדרוג אחד קטן חוסך מכם את הצורך בגביית תשלום טלפונית, התעסקות מיותרת בכסף מזומן, הפקת חשבוניות ידניות והעסקת נציגים שאת תפקידם יכולה להחליף מערכת הסליקה החכמה.

"אילו יתרונות יש לסליקה? אני מעדיף לגבות את התשלום טלפונית"

אז כן, גם היום, ישנם עסקים שבאתר שלהם לא מותקן תוסף של סליקה לחנות באינטרנט. אז איך הם בעצם מוכרים? הם מאפשרים לגולשים לשלוח הזמנה דרך האתר. עם קבלתה, יוצר איתם קשר נציג שמציע 2 אפשרויות תשלום:

  • האחת היא לשלם בכרטיס אשראי בטלפון
  • השנייה היא לשלם במזומן עם אספקת ההזמנה

לחזור טלפונית לכל לקוח ששולח לכם הזמנה? לצפות מהשליחים שיהיו גזברים? פשוט, חכם ונכון יותר להתקין תוסף סליקה לחנות באינטרנט!

סליקה לחנות באינטרנט חוסכת זמן, חוסכת משאבים ומוציאה אתכם ואת הלקוחות שלכם נשכרים:

  • הלקוח לא מוסר את פרטי האשראי שלו, אלא מזין אותם באתר בתקן מאובטח. ומדוע זה חשוב? מאחר וישנם לקוחות שלא מוכנים למסור את פרטי האשראי שלהם בטלפון, כך שבמידה וזו דרך גביית התשלום שלכם, אתם עלולים להפסיד עסקאות.
  • כשתנאי הרכישה נוחים, הסיכוי שירצו לקנות מכם – גבוה יותר. כמעט תמיד, לקוחות יתנו עדיפות לאתר אונליין שמאפשר תשלום במעמד ההזמנה, על פני אתר שמשאירים בו פרטים וממתינים לחזרת נציג.
  • מסע לקוח קצר וחוויתי: הלקוח נכנס לחנות, משלם, מקבל חשבונית למייל והזמנתו עוברת לטיפול.

דווקא בגלל שאתם עסק בצמיחה אתם צריכים פתרון סליקה

ישנם עסקים בצמיחה שממתינים לצמיחה שלהם בכדי להשקיע בפתרון סליקה. מה שלא כולם מבינים הוא שפתרון הסליקה בעצמו יכול לעודד צמיחה! סליקת האשראי תורמת לכם בדברים הבאים:
  • סליקת אשראי ממתגת את האתר שלכם כרציני, אמין ומושקע
  • גולשים בוטחים יותר ברכישה מאובטחת באתר על פני מסירת פרטי אשראי בטלפון
  • גולש שנכנס לאתר הוא לקוח "חם" שרוצה לקנות. אפשרו לו לקנות! כשהלקוח נדרש ליצור אתכם קשר בכדי להשלים את הרכישה, אתם מעייפים אותו, גוזלים ממנו זמן וכך עלולים לאבד אותו.

אז מה דעתכם על פתרונות סליקה מתקדמים לחנות האינטרנטית שלכם? פנו אלינו עוד היום להצעה אטרקטיבית – 03-5617281

אם גם אתם מעוניינים להתקדם למערכת סליקה חכמה, שלחו לנו פניה ונציגנו יחזורו אליכם בהקדם או התקשרו עכשיו:

03-561-7281