מכשירי סליקה בתקן EMV – למה צריכים אותם?

כבעלי עסקים, גם אתם מנחים את צוות העובדים שלכם לבצע "מכירות איכותיות". כידוע, שיאה של כל עסקה הוא רגע התשלום, בו הלקוח בוחר לתת בכם ובמוצר שלכם אמון, למסור לכם את כרטיס האשראי ולשלם לכם על השירות שאתם מספקים.

הודות לכרטיסי האשראי, ניתן לבצע עסקאות בקלות ובמהירות! עם זאת, ישנו חיסרון אחד שניתן לייחס לביצוע עסקאות באמצעי תשלום זה: היקף ההונאות.

אז אולי אי אפשר לשנות את דרכם של אלו שבוחרים לפעול

בדרך לא מוסרית, אך בהחלט אפשר למנוע מהם לגנוב בעסק שלכם אנשים תמימים. הכירו גם אתם הדור הבא של סליקת האשראי - מכשירי סליקה בתקן EMV המבססים את התנאים לעסקאות בטוחות!

מבצעים עסקאות בכרטיס אשראי בראש שקט – תקן EMV

ישנם בעלי עסקים המעידים כי אמצעי התשלום המועדף עליהם לביצוע העסקאות הוא מזומן. הסיבה?

בהשוואה לכרטיסי האשראי, היקף ההונאות נמוך יותר. למרות העדפתם הברורה של בעלי העסקים, השימוש בכרטיסי האשראי רק הולך וגדל, וישנם אלו שעבורם מדובר על אמצעי תשלום בלעדי, מבלי שהם מסתובבים עם כסף מזומן בארנק.

לשמחתכם, תוכלו גם אתם לבצע עסקאות איכותיות הודות לתקן EMV שנכנס לתוקף בשנת 2017. מכשירי סליקה בתקן EMV מגנים גם עליכם, כעסק, וגם על הלקוחות שלא אחת חשופים למעשי הונאה בעקבות גניבת כרטיסי האשראי שלהם.

מכשירי סליקה בתקן החדש – איך הם מסייעים בהפחתת הונאות?

הדרך הטובה ביותר להמחיש את יעילותו של התקן החדש, היא להציג את סליקת האשראי לפני התקן החדש ואחריו:

  • לפני תקן EMV – לקוח שהיה רוצה לרכוש מכם, היה מוסר לכם את כרטיס האשראי, אתם הייתם מגהצים אותו ומודים לו על שקנה אצלכם. לא אחת, גיליתם בדיעבד כי הלקוח שביצע את העסקה אינו בעל הכרטיס, מה שיצר כאוס אדיר: הכחשות עסקה, ביטול העסקה אל מול חברת האשראי והפסד שלכם.
  • עם תקן EMV – הסיכוי להונאות וגניבות קטן משמעותית! מעתה, כל לקוח שירצה לרכוש מכם, יידרש להקיש את הקוד הסודי של כרטיס האשראי שלו. מדובר על עוד שלב בדרך לביצוע העסקה, שמבטיח כי רק בעל הכרטיס שמכיר את הקוד האישי שלו יוכל לבצע אותה. בהנחה ומדובר על כרטיס גנוב, הסיכוי כי הגנב ידע להקיש את הקוד הסודי נמוך עד לא קיים. כך, נחסכות גניבות והונאות שיכולות לפגוע בכם ובבעלי הכרטיסים.
איך מבצעים את העסקאות עם מכשירי ה-EMV?

המכשירים החדשים מביאים עמם שני חידושים עיקריים:

  • ראשית, אתם, כבעלי העסקים, לא גובים יותר את התשלום. הלקוח הוא זה שמבצע את התשלום בעצמו אל מול המסופון, מה שמעניק גם תחושת שליטה גדולה יותר ושמירה על פרטיות.
  • שנית, פעולת החיוב עצמה משתנה – מגיהוץ הכרטיס להכנסת כרטיס אל תוך מסופון החיוב. לאחר שהמסופון יזהה את הכרטיס, הלקוח יתבקש להקיש את הקוד הסודי ורק אז העסקה תאושר.
  • נשמע לכם מוכר? במידה וטיילתם לאחרונה בחו"ל, זהו סטנדרט ביצוע העסקאות באירופה.

אנחנו ב"קרדיט 2000" שמחים להציע לכם פתרונות סליקה בעמלות נמוכות! לפרטים נוספים, פנו אלינו עוד היום – 03-561-7281

לרכישת מכשיר סליקת אשראי בתקן EMV העולמי חייגו עכשיו או השאירו פרטים מטה בטופס צור קשר.

אם גם אתם מעוניינים להתקדם למערכת סליקה חכמה, שלחו לנו פניה ונציגנו יחזורו אליכם בהקדם או התקשרו עכשיו:

03-561-7281