קבלות דיגיטליות – סדר וארגון לעסק וללקוחות

אם העסקים שלכם פעלו גם לפני שני עשורים לערך, לבטח גם אתם זוכרים את אותם פנקסי חשבוניות גדולים ונייר הקופי הסגול. כל עסקה שהייתה מבצעים היה עליכם לתעד באותו פנקס מסורבל ומגושם, שכיום לבטח נראה לכם כמייצג ארכאי שאין לכם כל זיקה אליו.

אתם עדיין נדרשים לתעד את כל העסקאות ולספק ללקוחות שלכם קבלות וחשבוניות, רק שאתם יכולים לעשות זאת אחרת - פשוט, יעיל ומהיר יותר עם קבלות דיגיטליות! אז רגע לפני שאתם מספקים שירות לעוד לקוח מרוצה, דעו גם אתם מהם היתרונות הבולטים של הקבלות הדיגיטליות, ואיך הן משרתות גם אתכם וגם את קהל הלקוחות.

הלקוח ביצע עסקה באתר? החשבונית כבר בדרך אליו

כעסק, גם אתם משקיעים רבות במסע ובחוויית הלקוח. ההשקעה שלכם באה לידי ביטוי בחנויות אונליין נוחות וידידותיות, שירות לקוחות מצוין וכן – גם באפשרות לבצע תשלום בחנות באתר. אמנם האחריות על שליחת הקבלה ללקוח חלה עליכם, אך אין זה אומר שאתם צריכים לכתוב אותה ידנית ולשלוח אותה בדואר.

בעידן הדיגיטלי בו חיים, קשה לחשוב במונחים של "המתנה", אלא שהציפייה שלכם ושל הלקוחות היא שהכל יקרה בכאן ועכשיו. החשבונית הדיגיטלית מגיעה בתוך שניות אל תיבת המייל של הלקוחות, מה שהופך את השירות שלכם לטוב ויעיל יותר:

  • הלקוח מקבל באופן מידי אישור על העסקה שהוא ביצע (גם אם הוא ביצע אותה בחנות אונליין בחצות)
  • אתם חוסכים זמן רב על כתיבה ידנית של חשבוניות/קבלות
  • אתם חוסכים המון כסף על שליחת חשבוניות בדואר
  • העסקת כוח אדם לטובת כתיבה/שליחה/מעקב על חשבוניות? אין בכך צורך – הכל מתועד דיגיטלית

מיד לאחר הרכישה שהלקוח יבצע בחנות שלכם, הוא יקבל אל תיבת המייל את הקבלה. איך זה עובד? באמצעות התקנה של תוסף חשבוניות וקבלות אונליין!

אתם? מאורגנים ומסודרים. הלקוח? לא מאבד את הקבלה

המעבר אל קבלות דיגיטליות תורם לכל אחד מהצדדים – לספק השירותים וללקוח בעצמו:
  • אתם – נהנים מסדר, ארגון ומעקב מלא אחר ההכנסות וההזמנות שלכם הודות לתיעוד הדיגיטלי הזמין לכם.
  • הלקוח – לא מאבד את הקבלה מאחר והיא נמצאת אצלו במייל.
  • וחשוב לא פחות: הקבלות הדיגיטליות ירוקות וידידותית לסביבה.

"ניתן להפיק ללקוח קבלה באנגלית?"

בוודאי! כשאתם בוחרים להפיק קבלות דיגיטליות, אתם יכולים לבחור את השפה בה תפיקו אותה. כל עוד קהל הלקוחות שלכם הוא מקומי, ישראלי, הרי שכדאי לשלוח קבלה בשפה העברית. עם זאת, לטובת לקוחות דוברי אנגלית, תיירים, עולים חדשים או פשוט לקוחות מחו"ל, אנו מציעים לכם משלוח קבלה/חשבונית בשפה האנגלית.

עם ניסיון של מעל ל-21 שנים, אנחנו ב"קרדיט 2000" מחזיקים בידע ובמקצועיות המאפשרים לנו להעניק לכם את השירות הטוב ביותר! מעוניינים להתקדם לחשבוניות וקבלות דיגיטליות? נשמח לייעץ לכם ולצרף גם אתכם לשירות – 03-5617281

אם גם אתם מעוניינים להתקדם למערכת סליקה חכמה, שלחו לנו פניה ונציגנו יחזורו אליכם בהקדם או התקשרו עכשיו:

03-561-7281